O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | CT 2 CC |
| Typ | foliowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Czas ładowania | 1 min |
| Trymer | tak |
| Szerokość produktu | 16.00 cm |
| Wysokość produktu | 25.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 1.26 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.270 kg |
| Kod producenta | CT 2 CC |
| EAN (GTIN) | 4210201076841 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 71fb035c-9751-4e16-afc6-ea0242c7620c
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(87)
Golarki Kraków
 
(67)
Golarki Łódź
 
(24)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Poznań
 
(17)
Golarki Białystok
 
(15)
Golarki Kielce
 
(12)
Golarki Rzeszów
 
(12)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Lublin
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Poniatowo
 
(8)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gliwice
 
(8)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Gdańsk
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Jaworzno
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Olsztyn
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Opole
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Zielona Góra
 
(4)
Golarki Tarnów
 
(4)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Pabianice
 
(4)
Golarki Lębork
 
(4)
Golarki Leszno
 
(4)