| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dunlop |
| Kolor dominujący | różowy |
| Typ | foliowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Użytkowanie | brak informacji |
| Możliwość mycia pod wodą | nie |
| Trymer | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8711252477466 |
| Model | maszynka golarka damska do golenia |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Czas ładowania | 0 min |
| Szerokość produktu | 5.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.00 cm |
| Głębokość produktu | 3.00 cm |
| Waga produktu | 290.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Kod producenta | E-47746 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7444e67-e730-4e45-87af-e3e1042727cc
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(77)
Golarki Kraków
 
(62)
Golarki Łódź
 
(30)
Golarki Wrocław
 
(27)
Golarki Poznań
 
(20)
Golarki Białystok
 
(13)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Kielce
 
(11)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Lublin
 
(10)
Golarki Gdańsk
 
(9)
Golarki Katowice
 
(8)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Tarnów
 
(7)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Golarki Jaworzno
 
(7)
Golarki Sandomierz
 
(7)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Poniatowo
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Zamość
 
(5)
Golarki Opole
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Pabianice
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Przemyśl
 
(5)
Golarki Elbląg
 
(5)
Golarki Biała Podlaska
 
(4)
Golarki Olsztyn
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Ruda Śląska
 
(4)
Golarki Sejny
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Bytom
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Głogów
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)