| Stan | Nowy |
| Model | Bodygroom series 3000 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Typ | foliowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | niklowo-metalowo-wodorkowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Czas pracy bezprzewodowej | 50 min |
| Czas ładowania | 480 min |
| Trymer | tak |
| Cechy dodatkowe | Nasadka do ciała (3 mm) |
| Załączone wyposażenie | Nasadka do ciała (3 mm) |
| Szerokość produktu | 14.00 cm |
| Wysokość produktu | 22.00 cm |
| Głębokość produktu | 15.80 cm |
| Waga produktu | 0.37 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.360 kg |
| Kod producenta | BG3010/15 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a0836b3d-658b-4205-b70d-76cd293451fd
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(81)
Golarki Kraków
 
(64)
Golarki Łódź
 
(28)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Poznań
 
(19)
Golarki Białystok
 
(13)
Golarki Konin
 
(12)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Kielce
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(10)
Golarki Gdańsk
 
(10)
Golarki Lublin
 
(9)
Golarki Katowice
 
(8)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Sandomierz
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Tarnów
 
(7)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Opole
 
(6)
Golarki Gliwice
 
(6)
Golarki Poniatowo
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Częstochowa
 
(6)
Golarki Zamość
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Jaworzno
 
(5)
Golarki Szczecin
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Przemyśl
 
(5)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Olsztyn
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Biała Podlaska
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Sejny
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Głogów
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Gdynia
 
(4)