| Stan | Nowy |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wysokość produktu | 15 cm |
| Moc | 3 W |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Załączone wyposażenie | szczoteczka do czyszczenia |
| Głębokość produktu | 6 cm |
| Model | BM-2216 |
| Szerokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu | 0.168 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.214 kg |
O przedmiocie
Oferta: 94f44dae-955f-494d-9404-62885b3acac3
Podobne wyszukiwania
Golarki do ubrań Warszawa
 
(21)
Golarki do ubrań Kraków
 
(9)
Golarki do ubrań Grudziądz
 
(4)
Golarki do ubrań Bydgoszcz
 
(4)
Golarki do ubrań Szczecin
 
(4)