| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | czarny |
| Typ | głowicowa |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Typ akumulatora | niklowo-metalowo-wodorkowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Trymer | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8720689024686 |
| Model | MASZYNKA DO GOLENIA NA MOKRO I SUCHO |
| Czas pracy bezprzewodowej | 40 min |
| Czas ładowania | 480 min |
| Cechy dodatkowe | Wskaźnik LED akumulatora |
| Załączone wyposażenie | nasadka zabezpieczająca |
| Szerokość produktu | 6.00 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 7.50 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Kod producenta | Maszynka Philips Series 1000 shaver |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bf6c5947-ceb7-459f-964d-4a13668516fc
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(86)
Golarki Kraków
 
(69)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Łódź
 
(23)
Golarki Poznań
 
(19)
Golarki Białystok
 
(15)
Golarki Kielce
 
(14)
Golarki Rzeszów
 
(12)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Lublin
 
(10)
Golarki Gdańsk
 
(9)
Golarki Poniatowo
 
(8)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Marki
 
(7)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Opole
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Katowice
 
(6)
Golarki Jaworzno
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Elbląg
 
(6)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Olsztyn
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Zielona Góra
 
(4)
Golarki Świebodzin
 
(4)
Golarki Tychy
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Pabianice
 
(4)
Golarki Lębork
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)