| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | czarny |
| Typ | głowicowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Trymer | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8720689021197 |
| Model | Philips S5887/13 |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Czas ładowania | 60 min |
| Cechy dodatkowe | Blokada podróżna |
| Szerokość produktu | 6.00 cm |
| Wysokość produktu | 16.10 cm |
| Głębokość produktu | 6.50 cm |
| Waga produktu | 422.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.539 kg |
| Kod producenta | Golarka męska Philips S5887/13 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 649f9e9f-5c86-4947-a2e6-870e2e1cb5f0
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(82)
Golarki Kraków
 
(69)
Golarki Łódź
 
(28)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Poznań
 
(17)
Golarki Białystok
 
(13)
Golarki Kielce
 
(12)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Lublin
 
(9)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gdańsk
 
(8)
Golarki Opole
 
(8)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Poniatowo
 
(7)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Jaworzno
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Pabianice
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Golarki Olsztyn
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Głogów
 
(4)
Golarki Ruda Śląska
 
(4)
Golarki Bytom
 
(4)