| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Typ | głowicowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rodzaj baterii | AAA (R3) |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Trymer | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8720689008471 |
| Model | S5587/10 |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Czas ładowania | 60 min |
| Cechy dodatkowe | Blokada podróżna |
| Szerokość produktu | 16.50 cm |
| Wysokość produktu | 24.50 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 0.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.410 kg |
| Kod producenta | S5587/10 |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd79d282-c104-4597-9d4c-5be6652c6da6
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(87)
Golarki Kraków
 
(70)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Łódź
 
(23)
Golarki Poznań
 
(19)
Golarki Białystok
 
(15)
Golarki Kielce
 
(14)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Lublin
 
(10)
Golarki Poniatowo
 
(8)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gdańsk
 
(8)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Jaworzno
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Opole
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Olsztyn
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Pabianice
 
(4)
Golarki Lębork
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Zielona Góra
 
(4)