| Stan | Bardzo dobry |
| Czas ładowania | 60 min |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Głębokość produktu | 16.50 cm |
| Typ | głowicowa |
| Waga produktu | 2.06 kg |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Marka | Philips |
| EAN (GTIN) | 8720689008143 |
| Trymer | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.100 kg |
| Cechy dodatkowe | Blokada podróżna |
| Model | S7885/63 |
| Kod producenta | S7885/63 |
| Szerokość produktu | 26.50 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3fb20f12-4559-46a9-b365-5607688d3ce0
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(86)
Golarki Kraków
 
(70)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Łódź
 
(23)
Golarki Poznań
 
(17)
Golarki Białystok
 
(15)
Golarki Kielce
 
(12)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Lublin
 
(10)
Golarki Poniatowo
 
(8)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gliwice
 
(8)
Golarki Gdańsk
 
(8)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Jaworzno
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Olsztyn
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Opole
 
(5)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Pabianice
 
(4)
Golarki Lębork
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Zielona Góra
 
(4)