| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Philips |
| Model | Philips Series 9000 Wet & Dry S9976/55 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Typ | głowicowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Czas ładowania | 1 min |
| Trymer | tak |
| Załączone wyposażenie | ładowarka |
| Szerokość produktu | 16.20 cm |
| Wysokość produktu | 245.00 cm |
| Głębokość produktu | 16.00 cm |
| Waga produktu | 1.06 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.060 kg |
| Kod producenta | S9976/55 |
| EAN (GTIN) | 8720689017992 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b5cce141-8917-4d7e-9cc8-29185cdfe07c
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(82)
Golarki Kraków
 
(69)
Golarki Łódź
 
(27)
Golarki Wrocław
 
(24)
Golarki Poznań
 
(17)
Golarki Białystok
 
(13)
Golarki Kielce
 
(12)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Rzeszów
 
(11)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Lublin
 
(9)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gdańsk
 
(8)
Golarki Opole
 
(8)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Poniatowo
 
(7)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Jaworzno
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Pabianice
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Golarki Olsztyn
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Stalowa Wola
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Zamość
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Głogów
 
(4)
Golarki Ruda Śląska
 
(4)
Golarki Bytom
 
(4)