| Stan | Nowy |
| Nazwa handlowa | Czereśnie kandyzowane |
| Kod producenta | 9001466204040 |
| Marka | Gold Pack |
| Postać | całe owoce |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Wielkość opakowania (g) | 100 g |
| Kraj pochodzenia | Niderlandy |
| Waga | 117.000 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.117 kg |
| EAN (GTIN) | 9001466204040 |
| Sól | 0.02 g |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7b91e857-f751-4b6b-8eab-1721cfe25471
Podobne wyszukiwania
Kandyzowane owoce Pniewo
 
(5)