| Stan | Nowy |
| Rękaw | długi rękaw |
| Szerokość w ramionach | 40 cm |
| Długość rękawa | 59 cm |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Rozmiar | S/M |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | kobieta |
| Szerokość pod pachami | 96 cm |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Długość całkowita | 64 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 41f553d2-30cd-4220-bd58-14280b739469
Podobne wyszukiwania
Golfy Warszawa
 
(126)
Golfy Kraków
 
(44)
Golfy Katowice
 
(42)
Golfy Tylicz
 
(38)
Golfy Bydgoszcz
 
(37)
Golfy Gdańsk
 
(34)
Golfy Łódź
 
(34)
Golfy Knurów
 
(31)
Golfy Wrocław
 
(31)
Golfy Gorzów Wielkopolski
 
(27)
Golfy Szczecin
 
(21)
Golfy Poznań
 
(18)
Golfy Zaguźnica
 
(15)
Golfy Barlinek
 
(15)
Golfy Owczarnia
 
(13)
Golfy Kielce
 
(13)
Golfy Częstochowa
 
(13)
Golfy Lublin
 
(11)
Golfy Stalowa Wola
 
(11)
Golfy Radomyśl nad Sanem
 
(11)
Golfy Serock
 
(9)
Golfy Oleśnica
 
(9)
Golfy Tarnowo Podgórne
 
(9)
Golfy Lipsko
 
(9)
Golfy Białystok
 
(9)
Golfy Szczecinek
 
(8)
Golfy Bytom
 
(8)
Golfy Zielona Góra
 
(8)
Golfy Rzeszów
 
(8)
Golfy Ostrołęka
 
(8)
Golfy Nowy Sącz
 
(8)
Golfy Gostynin
 
(7)
Golfy Gliwice
 
(7)
Golfy Radom
 
(7)
Golfy Legnica
 
(6)
Golfy Aleksandrów Kujawski
 
(6)
Golfy Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Golfy Olkusz
 
(6)
Golfy Opole
 
(6)
Golfy Nowy Targ
 
(6)
Golfy Tczew
 
(6)
Golfy Słupsk
 
(6)
Golfy Wadowice
 
(6)
Golfy Sanok
 
(6)
Golfy Jeżowe
 
(6)
Golfy Tarnów
 
(5)
Golfy Płock
 
(5)
Golfy Sandomierz
 
(5)
Golfy Nowogród Bobrzański
 
(5)
Golfy Kamionka
 
(5)
Golfy Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Golfy Sierakowice
 
(5)
Golfy Głuszyca
 
(5)
Golfy Zabrze
 
(5)
Golfy Olsztyn
 
(5)
Golfy Suchostruga
 
(4)
Golfy Dębica
 
(4)
Golfy Krosno
 
(4)
Golfy Bielsko-Biała
 
(4)
Golfy Szczęsna
 
(4)
Golfy Świebodzice
 
(4)
Golfy Pszczyna
 
(4)
Golfy Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Golfy Lubin
 
(4)
Golfy Ostrzeszów
 
(4)
Golfy Mielec
 
(4)
Golfy Zgierz
 
(4)
Golfy Przeworsk
 
(4)
Golfy Stopnica
 
(4)
Golfy Iwanowice Włościańskie
 
(4)
Golfy Kutno
 
(4)