| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozmiar | S |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | granatowy |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Linia | regular |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Szerokość pod pachami | 41.00 cm |
| Długość całkowita | 60.00 cm |
| Długość rękawa | 58.00 cm |
| Szerokość w ramionach | 35.00 cm |
| Szerokość na dole produktu | 44.00 cm |
| Model | Golf Damski |
| Nazwa koloru producenta | granat |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b8784a0-8c26-47e9-91e5-1cae8b09b945
Podobne wyszukiwania
Golfy Warszawa
 
(124)
Golfy Kraków
 
(45)
Golfy Tylicz
 
(37)
Golfy Gdańsk
 
(34)
Golfy Łódź
 
(34)
Golfy Wrocław
 
(34)
Golfy Knurów
 
(31)
Golfy Katowice
 
(30)
Golfy Bydgoszcz
 
(29)
Golfy Gorzów Wielkopolski
 
(26)
Golfy Poznań
 
(20)
Golfy Szczecin
 
(20)
Golfy Barlinek
 
(15)
Golfy Zaguźnica
 
(15)
Golfy Częstochowa
 
(13)
Golfy Kielce
 
(13)
Golfy Stalowa Wola
 
(11)
Golfy Owczarnia
 
(11)
Golfy Lublin
 
(11)
Golfy Radomyśl nad Sanem
 
(11)
Golfy Oleśnica
 
(9)
Golfy Serock
 
(9)
Golfy Lipsko
 
(9)
Golfy Tarnowo Podgórne
 
(9)
Golfy Nowy Sącz
 
(8)
Golfy Zielona Góra
 
(8)
Golfy Rzeszów
 
(8)
Golfy Gliwice
 
(8)
Golfy Szczecinek
 
(8)
Golfy Ostrołęka
 
(8)
Golfy Bytom
 
(8)
Golfy Radom
 
(7)
Golfy Gostynin
 
(7)
Golfy Białystok
 
(7)
Golfy Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Golfy Jeżowe
 
(6)
Golfy Płock
 
(6)
Golfy Tczew
 
(6)
Golfy Słupsk
 
(6)
Golfy Legnica
 
(6)
Golfy Wadowice
 
(6)
Golfy Opole
 
(6)
Golfy Olkusz
 
(6)
Golfy Sanok
 
(6)
Golfy Sierakowice
 
(5)
Golfy Rypin
 
(5)
Golfy Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Golfy Aleksandrów Kujawski
 
(5)
Golfy Bielsko-Biała
 
(5)
Golfy Głuszyca
 
(5)
Golfy Zabrze
 
(5)
Golfy Tarnów
 
(5)
Golfy Kamionka
 
(5)
Golfy Nowogród Bobrzański
 
(5)
Golfy Olsztyn
 
(5)
Golfy Sandomierz
 
(4)
Golfy Stopnica
 
(4)
Golfy Przeworsk
 
(4)
Golfy Lubin
 
(4)
Golfy Pszczyna
 
(4)
Golfy Suchostruga
 
(4)
Golfy Nowy Targ
 
(4)
Golfy Dębica
 
(4)
Golfy Krosno
 
(4)
Golfy Szczęsna
 
(4)
Golfy Świebodzice
 
(4)
Golfy Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Golfy Ostrzeszów
 
(4)
Golfy Mielec
 
(4)
Golfy Kutno
 
(4)
Golfy Zgierz
 
(4)
Golfy Iwanowice Włościańskie
 
(4)