| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Wydawca | Trefl |
| Czas rozgrywki | Dłuższy niż 2 godziny |
| Typ | Podstawa |
| Wiek gracza | 5-7 lat, 8-11 lat, 12-14 lat, 15-18 lat |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | 6 |
| Wersja językowa gry | polska |
| EAN (GTIN) | 5905320666798 |
| Nazwa | GRA GOOD BOY ZABAWKA ROZWOJOWA GRY NA LOGICZNE MYŚLENIE ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI GRA EDUKACYJNA ŁAMIGŁÓWKI GRY ZESTAW EDUKACYJNY GRY LOGICZNE |
| Projektant | GRA DLA DZIECI GRY LOGICZNE GRY NA LOGICZNE MYŚLENIE GRA EDUKACYJNA ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI ŁAMIGŁÓWKI GRY ZABAWKA ROZWOJOWA ZESTAW EDUKACYJNY |
| Ilustrator | ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI ZABAWKA ROZWOJOWA ZESTAW EDUKACYJNY GRY NA LOGICZNE MYŚLENIE GRA EDUKACYJNA ŁAMIGŁÓWKI GRY GRA DLA DZIECI GRY LOGICZNE |
| Kod producenta | GRA KARCIANA GRY PLANSZOWE DLA DZIECI 9 LAT |
| Materiał | karton, plastik |
| Bohater / Bajka | Inny |
| Wysokość produktu | 25.00 cm |
| Szerokość produktu | 25.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ed31c062-712f-4d04-9e66-9528fd5092c2
Podobne wyszukiwania
Rodzinne Warszawa
 
(776)
Rodzinne Gdańsk
 
(121)
Rodzinne Warszowice
 
(101)
Rodzinne Nowy Targ
 
(94)
Rodzinne Lublin
 
(51)
Rodzinne Rzeszów
 
(45)
Rodzinne Suwałki
 
(39)
Rodzinne Gliwice
 
(32)
Rodzinne Kielce
 
(30)
Rodzinne Choszczno
 
(28)
Rodzinne Bydgoszcz
 
(27)
Rodzinne Opole
 
(25)
Rodzinne Sosnowiec
 
(25)
Rodzinne Bielsko-Biała
 
(23)
Rodzinne Kaliska
 
(22)
Rodzinne Wola
 
(20)
Rodzinne Legionowo
 
(15)
Rodzinne Pruszków
 
(15)
Rodzinne Elbląg
 
(13)
Rodzinne Piaseczno
 
(13)
Rodzinne Piastów
 
(12)
Rodzinne Kłodzko
 
(12)
Rodzinne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Rodzinne Jaworzno
 
(11)
Rodzinne Susz
 
(10)
Rodzinne Jelenia Góra
 
(10)
Rodzinne Przecław
 
(10)
Rodzinne Siedlce
 
(10)
Rodzinne Mysłowice
 
(10)
Rodzinne Zamość
 
(9)
Rodzinne Słupsk
 
(9)
Rodzinne Bircza
 
(9)
Rodzinne Blachownia
 
(9)
Rodzinne Brzeg Dolny
 
(9)
Rodzinne Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Rodzinne Leszno
 
(8)
Rodzinne Dębica
 
(8)
Rodzinne Imielin
 
(8)
Rodzinne Pabianice
 
(8)
Rodzinne Legnica
 
(8)
Rodzinne Otwock
 
(8)
Rodzinne Aleksandrowice
 
(8)
Rodzinne Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Rodzinne Płońsk
 
(7)
Rodzinne Brwinów
 
(7)
Rodzinne Grabówka
 
(7)
Rodzinne Zgorzelec
 
(7)
Rodzinne Włocławek
 
(7)
Rodzinne Konin
 
(7)
Rodzinne Zgierz
 
(7)
Rodzinne Siemianowice Śląskie
 
(7)
Rodzinne Dzierżoniów
 
(7)
Rodzinne Dąbki
 
(6)
Rodzinne Kunowo
 
(6)
Rodzinne Zabierzów
 
(6)
Rodzinne Trzebnica
 
(6)
Rodzinne Borkowo
 
(6)
Rodzinne Plewiska
 
(6)
Rodzinne Snopki
 
(6)
Rodzinne Oława
 
(6)
Rodzinne Świecie
 
(6)
Rodzinne Tomaszowice
 
(6)
Rodzinne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Rodzinne Kałuszyn
 
(6)
Rodzinne Zduńska Wola
 
(5)
Rodzinne Nysa
 
(5)
Rodzinne Drawsko
 
(5)
Rodzinne Tczew
 
(5)
Rodzinne Limanowa
 
(5)
Rodzinne Góra
 
(5)
Rodzinne Tanowo
 
(5)
Rodzinne Braniewo
 
(5)
Rodzinne Nowa Iwiczna
 
(5)
Rodzinne Kraczkowa
 
(5)
Rodzinne Jelonki
 
(5)
Rodzinne Grajewo
 
(5)
Rodzinne Kamionka
 
(5)
Rodzinne Stanowice
 
(4)
Rodzinne Biała Podlaska
 
(4)
Rodzinne Jelcz-Laskowice
 
(4)
Rodzinne Modlnica
 
(4)
Rodzinne Piotrków Trybunalski
 
(4)
Rodzinne Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Rodzinne Sieradz
 
(4)
Rodzinne Ełk
 
(4)
Rodzinne Puławy
 
(4)
Rodzinne Rydułtowy
 
(4)
Rodzinne Myślenice
 
(4)
Rodzinne Ziębice
 
(4)
Rodzinne Kożuchów
 
(4)
Rodzinne Smogorzewo
 
(4)
Rodzinne Wodzisław Śląski
 
(4)
Rodzinne Racibórz
 
(4)
Rodzinne Będzin
 
(4)
Rodzinne Otrębusy
 
(4)
Rodzinne Turek
 
(4)