| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | L |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | kobieta |
| Marka | Guess |
| Szerokość pod pachami | 49 cm |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj | inny |
| Długość | do pasa |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Wzór dominujący | logo |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
| Długość całkowita | 63 cm |
| Długość rękawa | 66 cm |
| Szerokość na dole produktu | 47 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab04f306-a2e0-4472-9964-0ce6c16a9f19
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2565)
Kurtki Lublin
 
(332)
Kurtki Kielce
 
(211)
Kurtki Koło
 
(155)
Kurtki Gliwice
 
(122)
Kurtki Sosnowiec
 
(115)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(89)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Kurtki Opole
 
(77)
Kurtki Nowy Targ
 
(75)
Kurtki Zamość
 
(70)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Jelenia Góra
 
(67)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Fidest
 
(56)
Kurtki Przemyśl
 
(56)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Puste Łąki
 
(52)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(37)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Myślenice
 
(34)
Kurtki Zgierz
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(28)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Kłodzko
 
(22)
Kurtki Wymiarki
 
(21)
Kurtki Płońsk
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Puławy
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(18)
Kurtki Morąg
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Wągrowiec
 
(15)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Siemiatycze
 
(13)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Olsztynek
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Limanowa
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Bażanowice
 
(8)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)