| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Zasilanie | pneumatyczne |
| Informacje dodatkowe | walizka tranportowa w zestawie |
| Napięcie (V) | 7,2 V |
| Seria | IM90Ci |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | IM90Ci |
| Marka | Paslode |
| Maksymalna długość gwoździ/zszywek | 90 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Waga narzędzia | 3.80 kg |
| EAN (GTIN) | 3439510103906 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ed655e47-ebfa-434e-b122-c0165a70630b
Podobne wyszukiwania
Gwoździarki Chrząstowice
 
(29)
Gwoździarki Warszawa
 
(18)
Gwoździarki Kiełpino
 
(16)
Gwoździarki Wrocław
 
(10)
Gwoździarki Kielce
 
(8)
Gwoździarki Radom
 
(6)
Gwoździarki Kraków
 
(6)
Gwoździarki Parzniew
 
(6)
Gwoździarki Gdańsk
 
(5)
Gwoździarki Słupca
 
(4)
Gwoździarki Poznań
 
(4)
Gwoździarki Rabka-Zdrój
 
(4)