O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Haier |
| Kolor dominujący | czarny |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Model | HWD80-B14959S8U1 |
| EAN (GTIN) | 6921081593530 |
| Kod producenta | HWD80-B14959S8U1 |
| Szerokość produktu | 59.50 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 46.00 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 38bf96d3-23ac-49e6-9f6a-331bca6843fb
Podobne wyszukiwania
Pralko-suszarki Ruciane-Nida
 
(10)
Pralko-suszarki Żagań
 
(9)
Pralko-suszarki Warszawa
 
(9)
Pralko-suszarki Poznań
 
(8)
Pralko-suszarki Wrocław
 
(7)
Pralko-suszarki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Pralko-suszarki Łódź
 
(4)