| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Źródło światła | Tradycyjne / halogenowe |
| Producent części | Hella Gutmann |
| Typ samochodu | Samochody dostawcze, Samochody osobowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Informacje dodatkowe | żarówki w zestawie |
| Moc | 108.00 W |
| Napięcie | 9 V, 36 V |
| Strumień świetlny | 8640 lm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Zastosowanie | oświetlenie dalekosiężne, oświetlenie otoczenia, oświetlenie podłoża, oświetlenie punktowe |
| Kształt | prostokątny |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES) |
| Numer katalogowy części | 03251/AMI |
| Numer katalogowy oryginału | 03251 |
| Wersja | Europejska |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b5e11641-4e72-4736-ab00-e2b63c1a9a95
Podobne wyszukiwania
Lampy robocze Warszawa
 
(31)
Lampy robocze Kraków
 
(12)
Lampy robocze Zielona Góra
 
(5)
Lampy robocze Żyrardów
 
(4)
Lampy robocze Wrocław
 
(4)
Lampy robocze Lublin
 
(4)
Lampy robocze Biała Podlaska
 
(4)