| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Massive |
| Rodzaj | oczka |
| Kolor | srebrny |
| Kształt | kwadratowy |
| Liczba punktów światła | więcej niż 12 |
| Materiał dominujący | metal |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zawiera baterie | nie |
| Długość/wysokość | 8.4 cm |
| Szerokość produktu | 8.4 cm |
| Średnica/szerokość klosza | 8.4 cm |
| Głębokość montażu | 100 mm |
| Liczba sztuk | 20 szt. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 69edbc41-35fc-4670-bb90-90ee46894740
Podobne wyszukiwania
Oczka Warszawa
 
(162)
Oczka Łapy
 
(75)
Oczka Kraków
 
(68)
Oczka Wrocław
 
(57)
Oczka Elbląg
 
(39)
Oczka Łódź
 
(37)
Oczka Poznań
 
(36)
Oczka Łańcut
 
(30)
Oczka Gdańsk
 
(22)
Oczka Szczecin
 
(22)
Oczka Częstochowa
 
(22)
Oczka Białystok
 
(19)
Oczka Kołobrzeg
 
(19)
Oczka Morochów
 
(18)
Oczka Gdynia
 
(18)
Oczka Katowice
 
(15)
Oczka Kielce
 
(15)
Oczka Bydgoszcz
 
(15)
Oczka Pętkowice
 
(12)
Oczka Bielsko-Biała
 
(12)
Oczka Gliwice
 
(11)
Oczka Dojazdów
 
(11)
Oczka Włocławek
 
(11)
Oczka Koszalin
 
(11)
Oczka Pruszków
 
(11)
Oczka Gubin
 
(11)
Oczka Policzna
 
(10)
Oczka Toruń
 
(9)
Oczka Zabrze
 
(9)
Oczka Lublin
 
(9)
Oczka Komorniki
 
(9)
Oczka Biała Podlaska
 
(8)
Oczka Czerwona
 
(8)
Oczka Płock
 
(8)
Oczka Bytom
 
(8)
Oczka Opole
 
(8)
Oczka Zendek
 
(8)
Oczka Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Oczka Wieliczka
 
(7)
Oczka Tychy
 
(7)
Oczka Zawiercie
 
(7)
Oczka Mysłowice
 
(7)
Oczka Tarnów
 
(7)
Oczka Rzeszów
 
(7)
Oczka Bełchatów
 
(7)
Oczka Szamotuły
 
(7)
Oczka Świdnik Mały
 
(7)
Oczka Leszno
 
(7)
Oczka Kalisz
 
(6)
Oczka Klikuszowa
 
(6)
Oczka Legnica
 
(6)
Oczka Lubin
 
(6)
Oczka Przysucha
 
(5)
Oczka Grudziądz
 
(5)
Oczka Sosnowiec
 
(5)
Oczka Pabianice
 
(5)
Oczka Olkusz
 
(5)
Oczka Przemyśl
 
(5)
Oczka Siedlce
 
(5)
Oczka Chmielniki
 
(5)
Oczka Inowrocław
 
(5)
Oczka Zielona Góra
 
(5)
Oczka Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Oczka Olsztyn
 
(5)
Oczka Nowy Sącz
 
(5)
Oczka Brzozów
 
(5)
Oczka Witnica
 
(5)
Oczka Wadowice
 
(5)
Oczka Sanok
 
(5)
Oczka Radziszewo Stare
 
(5)
Oczka Kawęczyn
 
(5)
Oczka Stalowa Wola
 
(5)
Oczka Zgorzelec
 
(4)
Oczka Jelenia Góra
 
(4)
Oczka Chełmża
 
(4)
Oczka Ełk
 
(4)
Oczka Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Oczka Pastuchów
 
(4)
Oczka Rybnik
 
(4)
Oczka Ruda Śląska
 
(4)
Oczka Kuleje
 
(4)
Oczka Chrzanów
 
(4)
Oczka Piła
 
(4)
Oczka Piekary Śląskie
 
(4)
Oczka Nysa
 
(4)
Oczka Stara Gadka
 
(4)
Oczka Kościerzyna
 
(4)
Oczka Będzin
 
(4)
Oczka Janów Podlaski
 
(4)
Oczka Zielonka
 
(4)
Oczka Ząbki
 
(4)
Oczka Siewierz
 
(4)
Oczka Żagań
 
(4)
Oczka Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Oczka Piastów
 
(4)
Oczka Środa Wielkopolska
 
(4)