| Stan | Nowy |
| Płeć | chłopiec, dziewczynka, kobieta, mężczyzna |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Liczba komór | 2 |
| Marka | bez marki |
| Cechy dodatkowe | zagłówek |
| Szerokość produktu | 73.00 cm |
| Kod producenta | huizhu-60028137 |
| Model | pływający fotel wypoczynkowy |
| Długość | 108.00 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 5778029c-f7cc-43f0-b967-423db60294d2
Podobne wyszukiwania
Materace, pontony Warszawa
 
(9)
Materace, pontony Bydgoszcz
 
(7)
Materace, pontony Kraków
 
(7)
Materace, pontony Chmielniki
 
(6)
Materace, pontony Lublin
 
(6)
Materace, pontony Wrocław
 
(6)
Materace, pontony Rybnik
 
(6)
Materace, pontony Knurów
 
(5)
Materace, pontony Radzionków
 
(5)