O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Hammer |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 48 MB |
| Model telefonu | BOW |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek MT6261D |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN (GTIN) | 5902983626176 |
| Kod producenta | Hammer Bow LTE |
| Szerokość | 57.10 mm |
| Wysokość | 128.90 mm |
| Głębokość | 17.70 mm |
| Waga | 133.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e310a710-98bb-4a8c-bd3f-b284623fb835
Podobne wyszukiwania
Hammer Warszawa
 
(3397)
Hammer Ełk
 
(598)
Hammer Kielce
 
(449)
Hammer Lublin
 
(432)
Hammer Gliwice
 
(223)
Hammer Opole
 
(142)
Hammer Sosnowiec
 
(116)
Hammer Elbląg
 
(99)
Hammer Zamość
 
(93)
Hammer Siemianowice Śląskie
 
(83)
Hammer Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Hammer Jelenia Góra
 
(63)
Hammer Legionowo
 
(53)
Hammer Przemyśl
 
(50)
Hammer Zgierz
 
(48)
Hammer Poniatowa
 
(44)
Hammer Wadowice
 
(44)
Hammer Mysłowice
 
(44)
Hammer Jarosław
 
(42)
Hammer Żywiec
 
(41)
Hammer Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Hammer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Stargard
 
(40)
Hammer Mikołów
 
(35)
Hammer Będzin
 
(35)
Hammer Puławy
 
(33)
Hammer Wągrowiec
 
(31)
Hammer Sierpc
 
(30)
Hammer Łuków
 
(29)
Hammer Kamienna Góra
 
(28)
Hammer Bochnia
 
(27)
Hammer Morąg
 
(27)
Hammer Kłodzko
 
(26)
Hammer Brzozów
 
(25)
Hammer Kobyłka
 
(25)
Hammer Szczecinek
 
(24)
Hammer Nowy Targ
 
(24)
Hammer Skierniewice
 
(23)
Hammer Głubczyce
 
(21)
Hammer Chodzież
 
(21)
Hammer Brwinów
 
(20)
Hammer Szczyrk
 
(20)
Hammer Koło
 
(20)
Hammer Myszków
 
(20)
Hammer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Jabłonna
 
(18)
Hammer Łęczyca
 
(18)
Hammer Paczków
 
(18)
Hammer Wyrazów
 
(17)
Hammer Krotoszyn
 
(17)
Hammer Janów Lubelski
 
(17)
Hammer Myślenice
 
(17)
Hammer Mszana Dolna
 
(16)
Hammer Syców
 
(16)
Hammer Chełmno
 
(15)
Hammer Płońsk
 
(15)
Hammer Bogdaniec
 
(15)
Hammer Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Hammer Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Hammer Białogard
 
(15)
Hammer Stary Sącz
 
(14)
Hammer Zarszyn
 
(14)
Hammer Plewiska
 
(13)
Hammer Lubsko
 
(13)
Hammer Libertów
 
(13)
Hammer Ustroń
 
(13)
Hammer Pruszcz
 
(12)
Hammer Łęczna
 
(12)
Hammer Krasnystaw
 
(12)
Hammer Czaplinek
 
(12)
Hammer Daleszyce
 
(12)
Hammer Kluczbork
 
(12)
Hammer Słupca
 
(11)
Hammer Łosice
 
(11)
Hammer Borówiec
 
(11)
Hammer Zambrów
 
(11)
Hammer Ropczyce
 
(11)
Hammer Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Hammer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Bukowno
 
(10)
Hammer Niwiska
 
(10)
Hammer Józefów
 
(10)
Hammer Gryfice
 
(10)
Hammer Wołów
 
(10)
Hammer Sosnowica
 
(10)
Hammer Komorniki
 
(10)
Hammer Braniewo
 
(10)
Hammer Szynwałd
 
(10)
Hammer Sulęcin
 
(10)
Hammer Włodawa
 
(9)
Hammer Drwalew
 
(9)
Hammer Góra
 
(9)
Hammer Stęszew
 
(9)
Hammer Milicz
 
(9)
Hammer Opalenica
 
(9)
Hammer Wesoła
 
(8)