| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Hammer |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Construction 2 Thermal |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | pomarańczowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A10 Fusion |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, czujnik temperatury, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, płatności zbliżeniowe (NFC), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| EAN (GTIN) | 5902983628842 |
| Kod producenta | TEL000962 |
| Szerokość | 80.60 mm |
| Wysokość | 172.00 mm |
| Głębokość | 13.60 mm |
| Waga | 306.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 398.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.58 " |
| Gęstość pikseli | 396 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 6500 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 400 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd24cbd5-f9f6-46d7-93ec-f67dfc65db31
Podobne wyszukiwania
Hammer Warszawa
 
(3552)
Hammer Kielce
 
(582)
Hammer Ełk
 
(497)
Hammer Lublin
 
(439)
Hammer Gliwice
 
(228)
Hammer Siemianowice Śląskie
 
(172)
Hammer Opole
 
(151)
Hammer Sosnowiec
 
(133)
Hammer Elbląg
 
(107)
Hammer Zamość
 
(91)
Hammer Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Hammer Jelenia Góra
 
(65)
Hammer Mysłowice
 
(55)
Hammer Stargard
 
(51)
Hammer Zgierz
 
(51)
Hammer Legionowo
 
(50)
Hammer Wadowice
 
(49)
Hammer Puławy
 
(47)
Hammer Przemyśl
 
(46)
Hammer Mikołów
 
(43)
Hammer Drwalew
 
(42)
Hammer Jarosław
 
(41)
Hammer Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Hammer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Poniatowa
 
(40)
Hammer Żywiec
 
(36)
Hammer Będzin
 
(34)
Hammer Wągrowiec
 
(33)
Hammer Kobyłka
 
(30)
Hammer Morąg
 
(30)
Hammer Sierpc
 
(30)
Hammer Bochnia
 
(27)
Hammer Łuków
 
(27)
Hammer Nowy Targ
 
(25)
Hammer Głubczyce
 
(24)
Hammer Skierniewice
 
(24)
Hammer Szczecinek
 
(24)
Hammer Brwinów
 
(23)
Hammer Myszków
 
(23)
Hammer Mszana Dolna
 
(22)
Hammer Kłodzko
 
(22)
Hammer Pruszcz
 
(21)
Hammer Koło
 
(21)
Hammer Kamienna Góra
 
(21)
Hammer Chodzież
 
(21)
Hammer Paczków
 
(20)
Hammer Płońsk
 
(20)
Hammer Łęczyca
 
(19)
Hammer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Brzozów
 
(19)
Hammer Krotoszyn
 
(18)
Hammer Limanowa
 
(18)
Hammer Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Hammer Myślenice
 
(18)
Hammer Hrubieszów
 
(16)
Hammer Janów Lubelski
 
(16)
Hammer Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Hammer Chełmno
 
(15)
Hammer Szczyrk
 
(15)
Hammer Stary Sącz
 
(15)
Hammer Syców
 
(14)
Hammer Wyrazów
 
(14)
Hammer Plewiska
 
(14)
Hammer Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Hammer Słupca
 
(13)
Hammer Jabłonna
 
(13)
Hammer Gryfice
 
(13)
Hammer Białogard
 
(13)
Hammer Braniewo
 
(13)
Hammer Kluczbork
 
(13)
Hammer Łęczna
 
(13)
Hammer Zarszyn
 
(13)
Hammer Czaplinek
 
(12)
Hammer Wołów
 
(12)
Hammer Józefów
 
(11)
Hammer Łosice
 
(11)
Hammer Krasnystaw
 
(11)
Hammer Zambrów
 
(11)
Hammer Sosnowica
 
(11)
Hammer Libertów
 
(11)
Hammer Ustroń
 
(11)
Hammer Piekoszów
 
(11)
Hammer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Bukowno
 
(10)
Hammer Zabierzów
 
(10)
Hammer Lubsko
 
(10)
Hammer Przeczyce
 
(10)
Hammer Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Hammer Ropczyce
 
(10)
Hammer Włodawa
 
(9)
Hammer Bogdaniec
 
(9)
Hammer Daleszyce
 
(9)
Hammer Komorniki
 
(9)
Hammer Milicz
 
(9)
Hammer Góra
 
(9)
Hammer Drawsko
 
(9)