| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hammer |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Hammer |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN (GTIN) | 5902983620365 |
| Kod producenta | Construction |
| Szerokość | 82.80 mm |
| Wysokość | 168.00 mm |
| Głębokość | 15.20 mm |
| Waga | 321.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Przekątna ekranu | 6.00 " |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 6 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G52 |
| Maksymalny czas czuwania | 400h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f2906ca3-8e82-4687-bde6-644237adcccb
Podobne wyszukiwania
Hammer Warszawa
 
(3650)
Hammer Ełk
 
(619)
Hammer Kielce
 
(484)
Hammer Lublin
 
(458)
Hammer Gliwice
 
(243)
Hammer Opole
 
(151)
Hammer Sosnowiec
 
(132)
Hammer Elbląg
 
(104)
Hammer Siemianowice Śląskie
 
(101)
Hammer Zamość
 
(89)
Hammer Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Hammer Jelenia Góra
 
(60)
Hammer Mysłowice
 
(59)
Hammer Stargard
 
(53)
Hammer Przemyśl
 
(49)
Hammer Legionowo
 
(49)
Hammer Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Hammer Wadowice
 
(47)
Hammer Puławy
 
(46)
Hammer Zgierz
 
(43)
Hammer Mikołów
 
(43)
Hammer Jarosław
 
(42)
Hammer Poniatowa
 
(42)
Hammer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Żywiec
 
(40)
Hammer Wągrowiec
 
(35)
Hammer Będzin
 
(34)
Hammer Sierpc
 
(31)
Hammer Kobyłka
 
(29)
Hammer Łuków
 
(28)
Hammer Kamienna Góra
 
(28)
Hammer Bochnia
 
(28)
Hammer Skierniewice
 
(27)
Hammer Kłodzko
 
(27)
Hammer Morąg
 
(27)
Hammer Szczecinek
 
(26)
Hammer Brzozów
 
(24)
Hammer Nowy Targ
 
(24)
Hammer Myszków
 
(22)
Hammer Głubczyce
 
(22)
Hammer Szczyrk
 
(21)
Hammer Wyrazów
 
(21)
Hammer Chodzież
 
(21)
Hammer Pruszcz
 
(21)
Hammer Brwinów
 
(20)
Hammer Mszana Dolna
 
(20)
Hammer Drwalew
 
(19)
Hammer Koło
 
(19)
Hammer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Płońsk
 
(18)
Hammer Paczków
 
(18)
Hammer Krotoszyn
 
(18)
Hammer Łęczyca
 
(18)
Hammer Janów Lubelski
 
(17)
Hammer Myślenice
 
(17)
Hammer Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Hammer Chełmno
 
(15)
Hammer Stary Sącz
 
(15)
Hammer Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Hammer Niwiska
 
(14)
Hammer Syców
 
(14)
Hammer Gryfice
 
(14)
Hammer Łosice
 
(14)
Hammer Lubsko
 
(14)
Hammer Bogdaniec
 
(14)
Hammer Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Hammer Zarszyn
 
(13)
Hammer Białogard
 
(13)
Hammer Plewiska
 
(13)
Hammer Libertów
 
(13)
Hammer Józefów
 
(12)
Hammer Jabłonna
 
(12)
Hammer Czaplinek
 
(12)
Hammer Krasnystaw
 
(12)
Hammer Słupca
 
(11)
Hammer Włodawa
 
(11)
Hammer Borówiec
 
(11)
Hammer Łęczna
 
(11)
Hammer Wołów
 
(11)
Hammer Kluczbork
 
(11)
Hammer Braniewo
 
(11)
Hammer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Wałcz
 
(10)
Hammer Zambrów
 
(10)
Hammer Sosnowica
 
(10)
Hammer Daleszyce
 
(10)
Hammer Ustroń
 
(10)
Hammer Milicz
 
(10)
Hammer Sulęcin
 
(10)
Hammer Piekoszów
 
(10)
Hammer Bukowno
 
(9)
Hammer Zelów
 
(9)
Hammer Tarnowo Podgórne
 
(9)
Hammer Komorniki
 
(9)
Hammer Ropczyce
 
(9)
Hammer Góra
 
(9)