| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość procesora | 5.0 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, czytnik linii papilarnych, magnetometr |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Złącza | USB typ C |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Głębokość | 14.8 mm |
| System operacyjny | Android |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar, radio |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Waga | 273 g |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Hammer |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1080 px |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 10 |
| Wysokość | 77.2 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Przekątna ekranu | 5.7 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 Mpx |
| Model telefonu | Hammer Explorer |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, odporny na uderzenia, wodoodporny |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | eSIM |
O przedmiocie
Oferta: b1e4dcfc-9cea-47c9-b31e-2ecea68c3a34
Podobne wyszukiwania
Hammer Explorer Warszawa
 
(3526)
Hammer Explorer Kielce
 
(516)
Hammer Explorer Ełk
 
(499)
Hammer Explorer Lublin
 
(445)
Hammer Explorer Gliwice
 
(233)
Hammer Explorer Siemianowice Śląskie
 
(190)
Hammer Explorer Opole
 
(150)
Hammer Explorer Sosnowiec
 
(131)
Hammer Explorer Elbląg
 
(107)
Hammer Explorer Zamość
 
(95)
Hammer Explorer Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Hammer Explorer Jelenia Góra
 
(65)
Hammer Explorer Mysłowice
 
(54)
Hammer Explorer Zgierz
 
(52)
Hammer Explorer Stargard
 
(51)
Hammer Explorer Puławy
 
(50)
Hammer Explorer Przemyśl
 
(49)
Hammer Explorer Wadowice
 
(48)
Hammer Explorer Legionowo
 
(47)
Hammer Explorer Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Hammer Explorer Jarosław
 
(44)
Hammer Explorer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Explorer Mikołów
 
(41)
Hammer Explorer Poniatowa
 
(40)
Hammer Explorer Drwalew
 
(40)
Hammer Explorer Żywiec
 
(36)
Hammer Explorer Będzin
 
(34)
Hammer Explorer Wągrowiec
 
(32)
Hammer Explorer Morąg
 
(30)
Hammer Explorer Sierpc
 
(30)
Hammer Explorer Kobyłka
 
(29)
Hammer Explorer Łuków
 
(27)
Hammer Explorer Bochnia
 
(27)
Hammer Explorer Szczecinek
 
(25)
Hammer Explorer Skierniewice
 
(24)
Hammer Explorer Nowy Targ
 
(24)
Hammer Explorer Głubczyce
 
(24)
Hammer Explorer Kłodzko
 
(23)
Hammer Explorer Myszków
 
(22)
Hammer Explorer Kamienna Góra
 
(22)
Hammer Explorer Brwinów
 
(21)
Hammer Explorer Płońsk
 
(21)
Hammer Explorer Paczków
 
(21)
Hammer Explorer Pruszcz
 
(21)
Hammer Explorer Koło
 
(21)
Hammer Explorer Chodzież
 
(21)
Hammer Explorer Mszana Dolna
 
(19)
Hammer Explorer Brzozów
 
(19)
Hammer Explorer Łęczyca
 
(19)
Hammer Explorer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Explorer Krotoszyn
 
(18)
Hammer Explorer Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Hammer Explorer Myślenice
 
(18)
Hammer Explorer Wyrazów
 
(17)
Hammer Explorer Janów Lubelski
 
(17)
Hammer Explorer Limanowa
 
(17)
Hammer Explorer Chełmno
 
(15)
Hammer Explorer Szczyrk
 
(15)
Hammer Explorer Hrubieszów
 
(15)
Hammer Explorer Stary Sącz
 
(15)
Hammer Explorer Białogard
 
(14)
Hammer Explorer Syców
 
(14)
Hammer Explorer Plewiska
 
(14)
Hammer Explorer Słupca
 
(14)
Hammer Explorer Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Hammer Explorer Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Hammer Explorer Jabłonna
 
(13)
Hammer Explorer Łęczna
 
(13)
Hammer Explorer Braniewo
 
(13)
Hammer Explorer Zarszyn
 
(13)
Hammer Explorer Łosice
 
(12)
Hammer Explorer Gryfice
 
(12)
Hammer Explorer Krasnystaw
 
(12)
Hammer Explorer Czaplinek
 
(12)
Hammer Explorer Piekoszów
 
(12)
Hammer Explorer Józefów
 
(11)
Hammer Explorer Zambrów
 
(11)
Hammer Explorer Sosnowica
 
(11)
Hammer Explorer Kluczbork
 
(11)
Hammer Explorer Ustroń
 
(11)
Hammer Explorer Libertów
 
(11)
Hammer Explorer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Explorer Borówiec
 
(10)
Hammer Explorer Lubsko
 
(10)
Hammer Explorer Wałcz
 
(10)
Hammer Explorer Ropczyce
 
(10)
Hammer Explorer Wołów
 
(10)
Hammer Explorer Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Hammer Explorer Daleszyce
 
(10)
Hammer Explorer Sulęcin
 
(10)
Hammer Explorer Bukowno
 
(9)
Hammer Explorer Drawsko
 
(9)
Hammer Explorer Tarnowo Podgórne
 
(9)
Hammer Explorer Włodawa
 
(9)
Hammer Explorer Komorniki
 
(9)
Hammer Explorer Przeczyce
 
(9)