| Stan | Nowy |
| Elementy zestawu | piniata |
| Kolor | inny kolor |
| Okazje | urodziny |
| Głębokość produktu | 7 cm |
| Szerokość produktu | 76 cm |
| Wysokość produktu | 48.5 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Wzór | Motyl |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 63b917db-18b6-48f1-956a-02062ef4df21
Podobne wyszukiwania
Piniaty Warszawa
 
(142)
Piniaty Środa Wielkopolska
 
(128)
Piniaty Mniszek
 
(112)
Piniaty Kielce
 
(93)
Piniaty Gdańsk
 
(83)
Piniaty Gorlice
 
(59)
Piniaty Wolanów
 
(53)
Piniaty Kobyłka
 
(23)
Piniaty Brzezie
 
(17)
Piniaty Krasiczyn
 
(16)
Piniaty Rudzienko
 
(15)
Piniaty Poznań
 
(15)
Piniaty Częstochowa
 
(14)
Piniaty Iława
 
(13)
Piniaty Sieradz
 
(13)
Piniaty Kraków
 
(9)
Piniaty Zamość
 
(8)
Piniaty Kalisz
 
(7)
Piniaty Czarne
 
(7)
Piniaty Mrągowo
 
(7)
Piniaty Marki
 
(7)
Piniaty Oświęcim
 
(7)
Piniaty Kołobrzeg
 
(7)
Piniaty Żelazków
 
(7)
Piniaty Kłosowo
 
(7)
Piniaty Miasteczko Krajeńskie
 
(7)
Piniaty Piekary Śląskie
 
(6)
Piniaty Mikołów
 
(6)
Piniaty Kraśnik
 
(5)
Piniaty Żarów
 
(5)
Piniaty Bielsko-Biała
 
(5)
Piniaty Gorzycko Stare
 
(4)
Piniaty Szastarka
 
(4)
Piniaty Wieliczka
 
(4)