| Stan | Bardzo dobry |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hasbro |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | plastik |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 22.00 cm |
| Szerokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.50 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Kod producenta | F1259 |
| EAN (GTIN) | 5609288291558 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 96b8c5c6-fc8d-4de9-84f8-22b906e04af5
Podobne wyszukiwania
Masy plastyczne Warszawa
 
(50)
Masy plastyczne Kraków
 
(37)
Masy plastyczne Inowrocław
 
(30)
Masy plastyczne Dębno
 
(15)
Masy plastyczne Gdynia
 
(13)
Masy plastyczne Wrocław
 
(12)
Masy plastyczne Poznań
 
(11)
Masy plastyczne Łódź
 
(11)
Masy plastyczne Gdańsk
 
(9)
Masy plastyczne Kielce
 
(9)
Masy plastyczne Mrozów
 
(8)
Masy plastyczne Szczecin
 
(7)
Masy plastyczne Wejherowo
 
(7)
Masy plastyczne Opole
 
(7)
Masy plastyczne Lublin
 
(6)
Masy plastyczne Bojano
 
(6)
Masy plastyczne Bełchatów
 
(5)
Masy plastyczne Włocławek
 
(5)
Masy plastyczne Piekoszów
 
(5)
Masy plastyczne Bydgoszcz
 
(5)
Masy plastyczne Białystok
 
(5)
Masy plastyczne Lwówek
 
(5)
Masy plastyczne Toruń
 
(5)
Masy plastyczne Biłgoraj
 
(5)
Masy plastyczne Nowa Wieś
 
(4)
Masy plastyczne Będzin
 
(4)
Masy plastyczne Młodzieszyn
 
(4)
Masy plastyczne Chmielniki
 
(4)
Masy plastyczne Konin
 
(4)
Masy plastyczne Rogoźnik
 
(4)