| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 50744-90B |
| Siła ciągu | 65.00 lb |
| Waga | 7.00 kg |
| Chłodzenie | woda |
| Długość kolumny | 90 cm |
| Marka | Haswing |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.500 kg |
| Cechy dodatkowe | regulacja kąta nachylenia rączki, wskaźnik naładowania akumulatora |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Długość łodzi | 6.00 m |
| Moc | 600 W |
| Waga łodzi z załogą | 1800 kg |
| Śruba napędowa | 3-łopatkowa |
| Biegi | przedni, wsteczny |
| Model | Protruar 1.0 |
| EAN (GTIN) | 9580208507446 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2ecc2ab0-1204-4d7f-b3fd-c59852dde497
Podobne wyszukiwania
Elektryczne Gdańsk
 
(8)
Elektryczne Grudziądz
 
(5)
Elektryczne Warszawa
 
(5)
Elektryczne Chojnów
 
(4)