| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Umarex |
| Rodzaj zasilania | CO2 12g |
| EAN (GTIN) | 4000844660039 |
| Model | RAM T4E HDP 50 |
| Kod producenta | 2.4766 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Maksymalna energia kinetyczna | 13.0 J |
| Kaliber | 12.70 mm |
| Długość | 21.30 cm |
| Waga | 0.68 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 35097810-495b-41f0-9778-dee33d17b6dc
Podobne wyszukiwania
Pistolety Warszawa
 
(24)
Pistolety Łódź
 
(18)
Pistolety Pudliszki
 
(15)
Pistolety Kraków
 
(14)
Pistolety Wrocław
 
(14)
Pistolety Poznań
 
(13)
Pistolety Szczecin
 
(11)
Pistolety Gdańsk
 
(9)
Pistolety Bydgoszcz
 
(6)
Pistolety Rzeszów
 
(6)
Pistolety Kielce
 
(5)
Pistolety Borówno
 
(4)
Pistolety Jaworzno
 
(4)
Pistolety Katowice
 
(4)
Pistolety Łomianki
 
(4)
Pistolety Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Pistolety Sosnowiec
 
(4)
Pistolety Leźnica Wielka
 
(4)
Pistolety Kłodzko
 
(4)
Pistolety Bielsko-Biała
 
(4)