| Stan | Nowy |
| Marka | Head |
| Model | Speed Pro Legend |
| Materiał | Grafit |
| Rozmiar rączki | L2 |
| Długość | 27.00 " |
| Waga | 310.00 g |
| Kolor | czarny |
| Balans | na rączkę (poniżej 32 cm) |
| Układ strun | 18 x 20 |
| Wielkość główki | 645.00 cm² |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5cc9b08a-31c2-4b68-b3d9-0df806dc3c25
Podobne wyszukiwania
Rakiety Warszawa
 
(106)
Rakiety Poznań
 
(34)
Rakiety Wrocław
 
(24)
Rakiety Kielce
 
(21)
Rakiety Świętne
 
(18)
Rakiety Kraków
 
(16)
Rakiety Gdańsk
 
(13)
Rakiety Świdnica
 
(13)
Rakiety Wschowa
 
(12)
Rakiety Czernica
 
(11)
Rakiety Sosnowiec
 
(10)
Rakiety Płock
 
(9)
Rakiety Katowice
 
(9)
Rakiety Szczecin
 
(8)
Rakiety Toruń
 
(8)
Rakiety Łódź
 
(7)
Rakiety Lubachów
 
(7)
Rakiety Babiak
 
(6)
Rakiety Międzyzdroje
 
(6)
Rakiety Jarocin
 
(5)
Rakiety Opole
 
(5)
Rakiety Piotrków Trybunalski
 
(5)
Rakiety Skwierzyna
 
(5)
Rakiety Zamość
 
(5)
Rakiety Słubice
 
(5)
Rakiety Sokolniki-Las
 
(5)
Rakiety Nowy Sącz
 
(4)
Rakiety Sarcz
 
(4)
Rakiety Gdynia
 
(4)
Rakiety Libiąż
 
(4)
Rakiety Piaseczno
 
(4)
Rakiety Brześć Kujawski
 
(4)
Rakiety Bydgoszcz
 
(4)
Rakiety Ceradz Kościelny
 
(4)
Rakiety Wągrowiec
 
(4)
Rakiety Gostyń
 
(4)
Rakiety Rzeszów
 
(4)
Rakiety Sieradz
 
(4)
Rakiety Słupsk
 
(4)