| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hikvision |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | CVBS, AHD, HD-TVI, HD-CVI |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Funkcje | brak |
| Informacje o bezpieczeństwie | WEEE, CE |
| Model | DS-2CE16H0T-ITF( |
| Rozdzielczość | 1.00 Mpx |
| EAN (GTIN) | 6954273697129 |
| Kod producenta | DS-2CE16H0T-ITF( |
| Szerokość produktu | 5.80 cm |
| Wysokość produktu | 6.10 cm |
| Głębokość produktu | 16.30 cm |
| Waga produktu | 328.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Czułość | 0.01 lx |
| Zasięg podczerwieni | 20 m |
| Cechy dodatkowe | Przewodowa |
| Załączone wyposażenie | - |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 84b9a480-192e-4a62-9508-4626cbae45ae
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(38)
Kamery Kraków
 
(29)
Kamery Wrocław
 
(23)
Kamery Gdańsk
 
(22)
Kamery Kaczyna
 
(22)
Kamery Poznań
 
(17)
Kamery Rzepinek
 
(16)
Kamery Szczecin
 
(16)
Kamery Łódź
 
(14)
Kamery Legnica
 
(13)
Kamery Białystok
 
(10)
Kamery Sochaczew
 
(9)
Kamery Bydgoszcz
 
(8)
Kamery Koszalin
 
(7)
Kamery Częstochowa
 
(7)
Kamery Środa Wielkopolska
 
(6)
Kamery Świdnik
 
(6)
Kamery Gdynia
 
(6)
Kamery Toruń
 
(6)
Kamery Sosnowiec
 
(5)
Kamery Mława
 
(5)
Kamery Bielsko-Biała
 
(5)
Kamery Elbląg
 
(5)
Kamery Drążeń
 
(5)
Kamery Kiełczyn
 
(5)
Kamery Wieliczka
 
(4)
Kamery Lublin
 
(4)
Kamery Wolbrom
 
(4)
Kamery Pruszcz Gdański
 
(4)
Kamery Słupsk
 
(4)
Kamery Rzemień
 
(4)
Kamery Reda
 
(4)
Kamery Lipno
 
(4)
Kamery Swarzędz
 
(4)
Kamery Mielec
 
(4)
Kamery Gorlice
 
(4)
Kamery Radomsko
 
(4)
Kamery Piła
 
(4)
Kamery Radom
 
(4)
Kamery Tychowo
 
(4)
Kamery Zawidów
 
(4)
Kamery Gliwice
 
(4)
Kamery Nowy Dwór Gdański
 
(4)
Kamery Zielona Góra
 
(4)
Kamery Wieluń
 
(4)