| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hilti |
| Zasilanie | gazowe |
| Napięcie (V) | 21,6 V |
| Maksymalna długość gwoździ/zszywek | 14 mm |
| Informacje dodatkowe | walizka tranportowa w zestawie |
| Waga narzędzia | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Kod producenta | GX 100-E XYXZ |
| EAN (GTIN) | 4005401000457 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 804880c5-9c55-4198-9818-7448ad28bbcb
Podobne wyszukiwania
Gwoździarki Chrząstowice
 
(29)
Gwoździarki Warszawa
 
(24)
Gwoździarki Kiełpino
 
(16)
Gwoździarki Wrocław
 
(9)
Gwoździarki Kielce
 
(8)
Gwoździarki Kraków
 
(6)
Gwoździarki Parzniew
 
(6)
Gwoździarki Radom
 
(5)
Gwoździarki Słupca
 
(4)
Gwoździarki Poznań
 
(4)
Gwoździarki Częstochowa
 
(4)
Gwoździarki Gdańsk
 
(4)