| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Cropp |
| Rozmiar | M |
| Materiał dominujący | poliester |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | biały |
| Wzór dominujący | orientalny |
| Linia | regular |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Szerokość pod pachami | 32 cm |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 43 cm |
| Szerokość na dole produktu | 35 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ce95760e-edae-4e82-95c2-cec9cac51632
Podobne wyszukiwania
Topy Warszawa
 
(641)
Topy Lublin
 
(84)
Topy Zamość
 
(82)
Topy Kielce
 
(72)
Topy Ostrów Wielkopolski
 
(65)
Topy Będzin
 
(53)
Topy Zgierz
 
(41)
Topy Bydgoszcz
 
(33)
Topy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(32)
Topy Elbląg
 
(31)
Topy Sosnowiec
 
(31)
Topy Rydułtowy
 
(26)
Topy Strażnik
 
(23)
Topy Gliwice
 
(22)
Topy Jarosław
 
(21)
Topy Piotrków Trybunalski
 
(18)
Topy Stargard
 
(15)
Topy Grabówka
 
(14)
Topy Kłodzko
 
(14)
Topy Piaseczno
 
(13)
Topy Hajnówka
 
(13)
Topy Braniewo
 
(13)
Topy Świnoujście
 
(12)
Topy Szczyrk
 
(12)
Topy Koło
 
(12)
Topy Wodzisław Śląski
 
(11)
Topy Kluczbork
 
(10)
Topy Jelenia Góra
 
(10)
Topy Dębica
 
(10)
Topy Witonia
 
(10)
Topy Krajnik Dolny
 
(9)
Topy Opalenica
 
(9)
Topy Myślenice
 
(9)
Topy Mysłowice
 
(9)
Topy Racibórz
 
(9)
Topy Skierniewice
 
(9)
Topy Iłża
 
(9)
Topy Celestynów
 
(9)
Topy Leszno
 
(9)
Topy Bolesławiec
 
(8)
Topy Wymiarki
 
(8)
Topy Ruda
 
(8)
Topy Krasnystaw
 
(8)
Topy Kobylin-Borzymy
 
(8)
Topy Lubań
 
(8)
Topy Bielsk Podlaski
 
(7)
Topy Kowary
 
(7)
Topy Siemiatycze
 
(7)
Topy Otwock
 
(7)
Topy Jankowice
 
(7)
Topy Wadowice
 
(7)
Topy Pruszków
 
(7)
Topy Olsztynek
 
(7)
Topy Czaniec
 
(7)
Topy Opole
 
(7)
Topy Golasowice
 
(7)
Topy Baruchowo
 
(6)
Topy Jarocin
 
(6)
Topy Morąg
 
(6)
Topy Rudawa
 
(6)
Topy Krosno
 
(6)
Topy Józefów
 
(6)
Topy Łochowo
 
(6)
Topy Chodzież
 
(5)
Topy Rzgów
 
(5)
Topy Nowy Targ
 
(5)
Topy Płońsk
 
(5)
Topy Sławoborze
 
(5)
Topy Dołhobyczów
 
(5)
Topy Środa Śląska
 
(5)
Topy Ełk
 
(5)
Topy Dydnia
 
(5)
Topy Stryszawa
 
(5)
Topy Sulęczyno
 
(5)
Topy Turek
 
(5)
Topy Nowa Sarzyna
 
(5)
Topy Przemyśl
 
(5)
Topy Brzeziny
 
(4)
Topy Limanowa
 
(4)
Topy Popielów
 
(4)
Topy Promnice
 
(4)
Topy Tumlin-Wykień
 
(4)
Topy Warka
 
(4)
Topy Uszew
 
(4)
Topy Mikołów
 
(4)
Topy Czastary
 
(4)
Topy Legionowo
 
(4)
Topy Prochowice
 
(4)
Topy Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Topy Trzeszkowice
 
(4)
Topy Strzelin
 
(4)
Topy Kościelec
 
(4)
Topy Koniecpol
 
(4)
Topy Raszków
 
(4)
Topy Mała Słońca
 
(4)
Topy Szumowo
 
(4)