| Stan | Nowy |
| Materiał | metal |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Głębokość mebla | 35 cm |
| Szerokość mebla | 35 cm |
| Wysokość mebla | 85 cm |
| Szerokość siedziska | 35 cm |
| Głębokość siedziska | 32 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 64 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Liczba sztuk w ofercie | 10 szt. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: db80cd31-2ea2-4d54-ba4b-28a986064cec
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(85)
Hokery Warszawa
 
(55)
Hokery Kraków
 
(25)
Hokery Wrocław
 
(23)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Poznań
 
(19)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Gdynia
 
(10)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Białystok
 
(6)
Hokery Gdańsk
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Klikuszowa
 
(5)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Gliwice
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Szczecin
 
(4)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)