| Stan | Nowy |
| Materiał siedziska | drewno |
| Kolor mebla | czarny |
| Materiał | metal |
| Głębokość mebla | 35 cm |
| Szerokość mebla | 35 cm |
| Wysokość mebla | 75 cm |
| Szerokość siedziska | 35 cm |
| Głębokość siedziska | 35 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 75 cm |
| Liczba sztuk w ofercie | 10 szt. |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 313b5e7d-ff3b-4354-b2e4-89edc4e24498
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(84)
Hokery Warszawa
 
(55)
Hokery Kraków
 
(25)
Hokery Wrocław
 
(23)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Poznań
 
(19)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Gdynia
 
(10)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Białystok
 
(6)
Hokery Gdańsk
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Klikuszowa
 
(5)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Gliwice
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Szczecin
 
(4)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)