O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | pokrowiec |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Liczba sztuk | 4 |
| Wysokość | 8 cm, 10 cm |
| Długość | 35 cm, 36 cm |
| Szerokość | 35 cm, 36 cm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bec549f9-66fe-44d2-99a4-5c37e5135015
Podobne wyszukiwania
Ochraniacze meblowe Warszawa
 
(11)
Ochraniacze meblowe Sosnowiec
 
(5)
Ochraniacze meblowe Kraków
 
(4)
Ochraniacze meblowe Łódź
 
(4)
Ochraniacze meblowe Bydgoszcz
 
(4)
Ochraniacze meblowe Lubsko
 
(4)