| Stan | Nowy |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 65 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 65 cm |
| Szerokość mebla | 48 cm |
| Kolor mebla | złoty |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Głębokość mebla | 51 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b46ff1e2-9cfb-4553-9848-4a8313f548da
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(86)
Hokery Warszawa
 
(58)
Hokery Kraków
 
(24)
Hokery Wrocław
 
(24)
Hokery Poznań
 
(21)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Gdynia
 
(10)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Białystok
 
(7)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Gdańsk
 
(7)
Hokery Klikuszowa
 
(6)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Marki
 
(5)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Kalisz
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Gliwice
 
(4)