| Stan | Nowy |
| Materiał | metal |
| Materiał siedziska | płyta wiórowa |
| Marka | bez marki |
| Kolor mebla | czarny |
| Głębokość mebla | 30 cm |
| Szerokość mebla | 30 cm |
| Szerokość siedziska | 30 cm |
| Głębokość siedziska | 30 cm |
| Wysokość mebla | 76 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5f1e346a-e976-40b6-a8ed-e269103c7b71
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(86)
Hokery Warszawa
 
(57)
Hokery Kraków
 
(25)
Hokery Wrocław
 
(23)
Hokery Poznań
 
(21)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Gdynia
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Białystok
 
(7)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Gdańsk
 
(7)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Klikuszowa
 
(6)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Marki
 
(5)
Hokery Kalisz
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)
Hokery Gliwice
 
(4)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)