| Stan | Nowy |
| Marka | HolyStone |
| Wiek dziecka | 8 lat + |
| Materiał | plastik |
| Certyfikaty, opinie, atesty | EN 71, CE |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej, Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | HOLYSTONE |
| Model | HS210 |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 10.00 cm |
| Głębokość produktu | 10.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 862a010f-1b9d-46a6-9aba-5eb8e4ae8a30
Podobne wyszukiwania
Drony Warszawa
 
(43)
Drony Kraków
 
(12)
Drony Gdańsk
 
(11)
Drony Rybnik
 
(11)
Drony Racibórz
 
(10)
Drony Białystok
 
(9)
Drony Lublin
 
(9)
Drony Wrocław
 
(8)
Drony Poznań
 
(8)
Drony Stargard
 
(7)
Drony Rzeszów
 
(7)
Drony Łódź
 
(6)
Drony Wałbrzych
 
(6)
Drony Wołomin
 
(6)
Drony Jaworzno
 
(5)
Drony Koszalin
 
(5)
Drony Bydgoszcz
 
(5)
Drony Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Drony Sękocin-Las
 
(5)
Drony Bytom
 
(4)
Drony Zabrze
 
(4)
Drony Radom
 
(4)
Drony Szczecin
 
(4)
Drony Toruń
 
(4)