| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Honor |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, metal |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Model telefonu | 10 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7558af76-9b35-426b-a657-7ac4a4dc03ea
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3431)
Honor Ełk
 
(600)
Honor Kielce
 
(447)
Honor Lublin
 
(437)
Honor Gliwice
 
(224)
Honor Opole
 
(143)
Honor Sosnowiec
 
(119)
Honor Elbląg
 
(101)
Honor Zamość
 
(85)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(84)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Honor Jelenia Góra
 
(62)
Honor Legionowo
 
(53)
Honor Przemyśl
 
(51)
Honor Mysłowice
 
(46)
Honor Zgierz
 
(46)
Honor Poniatowa
 
(44)
Honor Wadowice
 
(44)
Honor Stargard
 
(41)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(41)
Honor Jarosław
 
(41)
Honor Będzin
 
(41)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Honor Puławy
 
(37)
Honor Mikołów
 
(35)
Honor Wągrowiec
 
(31)
Honor Łuków
 
(29)
Honor Kamienna Góra
 
(29)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Kłodzko
 
(26)
Honor Brzozów
 
(25)
Honor Kobyłka
 
(25)
Honor Szczecinek
 
(24)
Honor Nowy Targ
 
(23)
Honor Skierniewice
 
(23)
Honor Koło
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Głubczyce
 
(21)
Honor Szczyrk
 
(20)
Honor Myszków
 
(20)
Honor Brwinów
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Jabłonna
 
(18)
Honor Limanowa
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Płońsk
 
(17)
Honor Wyrazów
 
(17)
Honor Stary Sącz
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Syców
 
(16)
Honor Mszana Dolna
 
(16)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Białogard
 
(15)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Hrubieszów
 
(15)
Honor Bogdaniec
 
(15)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Lubsko
 
(14)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Honor Zarszyn
 
(14)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Ustroń
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Łęczna
 
(12)
Honor Pruszcz
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Daleszyce
 
(12)
Honor Kluczbork
 
(12)
Honor Łosice
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Wołów
 
(11)
Honor Ropczyce
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Niwiska
 
(10)
Honor Zelów
 
(10)
Honor Józefów
 
(10)
Honor Drwalew
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Komorniki
 
(10)
Honor Szynwałd
 
(10)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(10)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Góra
 
(9)