| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | 7 Lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6901443127214 |
| Kod producenta | NEML21GRAY |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 147.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 156.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T830 |
| Maksymalny czas czuwania | 600 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bfb53acd-8489-45b9-87dc-9d2fc014ce65
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3666)
Honor Ełk
 
(608)
Honor Kielce
 
(482)
Honor Lublin
 
(427)
Honor Gliwice
 
(227)
Honor Opole
 
(150)
Honor Sosnowiec
 
(131)
Honor Elbląg
 
(110)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(93)
Honor Zamość
 
(89)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Honor Jelenia Góra
 
(60)
Honor Mysłowice
 
(56)
Honor Przemyśl
 
(52)
Honor Legionowo
 
(51)
Honor Stargard
 
(49)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Puławy
 
(46)
Honor Poniatowa
 
(44)
Honor Zgierz
 
(43)
Honor Mikołów
 
(43)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Będzin
 
(40)
Honor Jarosław
 
(38)
Honor Wągrowiec
 
(35)
Honor Kobyłka
 
(29)
Honor Kłodzko
 
(29)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Łuków
 
(28)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Kamienna Góra
 
(28)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Skierniewice
 
(26)
Honor Szczecinek
 
(26)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Brzozów
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Głubczyce
 
(22)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Szczyrk
 
(21)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Brwinów
 
(20)
Honor Koło
 
(20)
Honor Drwalew
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Płońsk
 
(18)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Mszana Dolna
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Bogdaniec
 
(15)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Honor Syców
 
(14)
Honor Łosice
 
(14)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Lubsko
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Słupca
 
(12)
Honor Stary Sącz
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Łęczna
 
(11)
Honor Włodawa
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Daleszyce
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Góra
 
(10)
Honor Milicz
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Zelów
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Stęszew
 
(9)