| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | 7 Lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | złoty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | NEM-L21 |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 147.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 156.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T830 MP2 |
| Maksymalny czas czuwania | 610 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 92b47f99-1789-4824-9e91-6919d21021ed
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3662)
Honor Ełk
 
(608)
Honor Kielce
 
(482)
Honor Lublin
 
(427)
Honor Gliwice
 
(228)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(155)
Honor Opole
 
(151)
Honor Sosnowiec
 
(123)
Honor Elbląg
 
(110)
Honor Zamość
 
(89)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Honor Jelenia Góra
 
(60)
Honor Mysłowice
 
(56)
Honor Stargard
 
(53)
Honor Legionowo
 
(51)
Honor Przemyśl
 
(49)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Puławy
 
(46)
Honor Poniatowa
 
(44)
Honor Zgierz
 
(43)
Honor Mikołów
 
(43)
Honor Będzin
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Jarosław
 
(38)
Honor Wągrowiec
 
(35)
Honor Kłodzko
 
(29)
Honor Kobyłka
 
(29)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Łuków
 
(28)
Honor Kamienna Góra
 
(28)
Honor Skierniewice
 
(27)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Szczecinek
 
(23)
Honor Brzozów
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Głubczyce
 
(22)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Szczyrk
 
(21)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Brwinów
 
(20)
Honor Koło
 
(20)
Honor Drwalew
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Mszana Dolna
 
(18)
Honor Płońsk
 
(18)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Bogdaniec
 
(15)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Honor Syców
 
(14)
Honor Łosice
 
(14)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Lubsko
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Stary Sącz
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Łęczna
 
(11)
Honor Włodawa
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Wołów
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Daleszyce
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Góra
 
(10)
Honor Milicz
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Zelów
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Stęszew
 
(9)