| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Honor |
| Model telefonu | 7 Lite |
| Kod producenta | NEML21GRAY |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6901443127214 |
| Kolor | szary |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 147.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 156.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-T830 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 19 h |
| Maksymalny czas czuwania | 600 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aef9db3c-04c4-4060-8d0b-20c44acd7448
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3358)
Honor Ełk
 
(595)
Honor Kielce
 
(459)
Honor Lublin
 
(447)
Honor Gliwice
 
(222)
Honor Opole
 
(140)
Honor Sosnowiec
 
(119)
Honor Elbląg
 
(102)
Honor Piaseczno
 
(95)
Honor Zamość
 
(87)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(83)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Honor Jelenia Góra
 
(64)
Honor Legionowo
 
(52)
Honor Przemyśl
 
(49)
Honor Zgierz
 
(48)
Honor Mysłowice
 
(46)
Honor Wadowice
 
(44)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Poniatowa
 
(40)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Honor Stargard
 
(40)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Jarosław
 
(40)
Honor Będzin
 
(40)
Honor Mikołów
 
(36)
Honor Puławy
 
(36)
Honor Wągrowiec
 
(31)
Honor Kamienna Góra
 
(29)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Łuków
 
(28)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Kobyłka
 
(27)
Honor Szczecinek
 
(27)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Nowy Targ
 
(26)
Honor Kłodzko
 
(26)
Honor Brzozów
 
(25)
Honor Skierniewice
 
(24)
Honor Koło
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Głubczyce
 
(21)
Honor Brwinów
 
(20)
Honor Jabłonna
 
(20)
Honor Myszków
 
(20)
Honor Szczyrk
 
(19)
Honor Limanowa
 
(19)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(18)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Rydułtowy
 
(18)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Mszana Dolna
 
(16)
Honor Stary Sącz
 
(16)
Honor Syców
 
(16)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Honor Wyrazów
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Płońsk
 
(15)
Honor Białogard
 
(15)
Honor Hrubieszów
 
(14)
Honor Bogdaniec
 
(14)
Honor Libertów
 
(14)
Honor Zarszyn
 
(14)
Honor Ustroń
 
(13)
Honor Pruszcz
 
(12)
Honor Łosice
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Plewiska
 
(12)
Honor Słupca
 
(12)
Honor Lubsko
 
(12)
Honor Daleszyce
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Kluczbork
 
(12)
Honor Łęczna
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Ropczyce
 
(11)
Honor Wołów
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Bukowno
 
(10)
Honor Józefów
 
(10)
Honor Gryfice
 
(10)
Honor Borówiec
 
(10)
Honor Koluszki
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Braniewo
 
(10)
Honor Opalenica
 
(10)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Honor Szynwałd
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Stęszew
 
(9)
Honor Góra
 
(9)