| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy, żyroskop, kompas cyfrowy, akcelerometr |
| Materiał | szkło |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Złącza | microUSB typ B |
| Slot karty pamięci | tak |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalkulator, latarka, budzik, dyktafon, przypomnienia, zegar, alarm wibracyjny, książka telefoniczna |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Waga | 153 g |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Honor |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 6.0.1 |
| Przekątna ekranu | 5.2 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6680086d-e6aa-4ea7-b7a3-52d12b1575e9
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3524)
Honor Kielce
 
(519)
Honor Ełk
 
(499)
Honor Lublin
 
(443)
Honor Gliwice
 
(232)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(188)
Honor Opole
 
(151)
Honor Sosnowiec
 
(132)
Honor Elbląg
 
(107)
Honor Zamość
 
(93)
Honor Piaseczno
 
(85)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Honor Jelenia Góra
 
(65)
Honor Mysłowice
 
(53)
Honor Przemyśl
 
(51)
Honor Stargard
 
(51)
Honor Zgierz
 
(50)
Honor Wadowice
 
(49)
Honor Legionowo
 
(47)
Honor Puławy
 
(47)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Honor Mikołów
 
(43)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Jarosław
 
(41)
Honor Drwalew
 
(41)
Honor Poniatowa
 
(40)
Honor Żywiec
 
(36)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Wągrowiec
 
(32)
Honor Sierpc
 
(31)
Honor Morąg
 
(30)
Honor Kobyłka
 
(29)
Honor Łuków
 
(27)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Śrem
 
(27)
Honor Szczecinek
 
(25)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Brwinów
 
(23)
Honor Skierniewice
 
(23)
Honor Głubczyce
 
(23)
Honor Kamienna Góra
 
(22)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Kłodzko
 
(22)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Płońsk
 
(21)
Honor Paczków
 
(21)
Honor Koło
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Krotoszyn
 
(20)
Honor Łęczyca
 
(19)
Honor Brzozów
 
(19)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Myślenice
 
(18)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Limanowa
 
(17)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Szczyrk
 
(15)
Honor Hrubieszów
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Słupca
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Białogard
 
(14)
Honor Wyrazów
 
(14)
Honor Plewiska
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Honor Jabłonna
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Braniewo
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Łosice
 
(12)
Honor Gryfice
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Józefów
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Wołów
 
(11)
Honor Sosnowica
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Libertów
 
(11)
Honor Ustroń
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Krasnystaw
 
(10)
Honor Lubsko
 
(10)
Honor Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Honor Ropczyce
 
(10)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Bogdaniec
 
(9)
Honor Koluszki
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Daleszyce
 
(9)
Honor Przeczyce
 
(9)