| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | 9X |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 710 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | STK-LX1 |
| Szerokość | 77.20 mm |
| Wysokość | 163.10 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 206.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.59 " |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Mali G51 |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5191b1fd-cfbd-450b-971e-d1a51f306cab
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3356)
Honor Ełk
 
(618)
Honor Kielce
 
(453)
Honor Lublin
 
(441)
Honor Gliwice
 
(230)
Honor Opole
 
(139)
Honor Sosnowiec
 
(117)
Honor Elbląg
 
(100)
Honor Zamość
 
(93)
Honor Piaseczno
 
(90)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(84)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Honor Jelenia Góra
 
(65)
Honor Legionowo
 
(52)
Honor Przemyśl
 
(51)
Honor Zgierz
 
(49)
Honor Wadowice
 
(43)
Honor Jarosław
 
(43)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Mysłowice
 
(40)
Honor Będzin
 
(40)
Honor Żywiec
 
(39)
Honor Poniatowa
 
(39)
Honor Stargard
 
(38)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Honor Puławy
 
(35)
Honor Mikołów
 
(35)
Honor Sierpc
 
(33)
Honor Wągrowiec
 
(30)
Honor Nowy Targ
 
(29)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Śrem
 
(27)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Kobyłka
 
(26)
Honor Kamienna Góra
 
(26)
Honor Brzozów
 
(25)
Honor Szczecinek
 
(25)
Honor Skierniewice
 
(25)
Honor Kłodzko
 
(25)
Honor Łuków
 
(24)
Honor Myszków
 
(23)
Honor Szczyrk
 
(22)
Honor Koło
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Jabłonna
 
(20)
Honor Bogdaniec
 
(20)
Honor Głubczyce
 
(20)
Honor Brwinów
 
(19)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Limanowa
 
(17)
Honor Kluczbork
 
(17)
Honor Mszana Dolna
 
(17)
Honor Rydułtowy
 
(17)
Honor Syców
 
(16)
Honor Wyrazów
 
(16)
Honor Paczków
 
(16)
Honor Koluszki
 
(16)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Białogard
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Myślenice
 
(15)
Honor Łęczna
 
(15)
Honor Słupca
 
(14)
Honor Płońsk
 
(14)
Honor Hrubieszów
 
(14)
Honor Ustroń
 
(14)
Honor Chełmno
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Plewiska
 
(12)
Honor Wołów
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Daleszyce
 
(12)
Honor Pruszcz
 
(11)
Honor Łosice
 
(11)
Honor Gryfice
 
(11)
Honor Lubsko
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Ropczyce
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Bukowno
 
(10)
Honor Borówiec
 
(10)
Honor Włodawa
 
(10)
Honor Józefów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Góra
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Opalenica
 
(9)
Honor Stęszew
 
(9)
Honor Szynwałd
 
(9)