| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | 9X |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, metal |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: df0486c9-04cd-451c-8dc2-43c33577c984
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3573)
Honor Kielce
 
(579)
Honor Ełk
 
(494)
Honor Lublin
 
(439)
Honor Gliwice
 
(228)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(171)
Honor Opole
 
(152)
Honor Sosnowiec
 
(136)
Honor Elbląg
 
(105)
Honor Zamość
 
(93)
Honor Piaseczno
 
(88)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Honor Jelenia Góra
 
(68)
Honor Mysłowice
 
(55)
Honor Legionowo
 
(53)
Honor Zgierz
 
(50)
Honor Wadowice
 
(49)
Honor Stargard
 
(47)
Honor Przemyśl
 
(45)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
Honor Puławy
 
(43)
Honor Mikołów
 
(43)
Honor Poniatowa
 
(41)
Honor Jarosław
 
(41)
Honor Drwalew
 
(41)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(37)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Wągrowiec
 
(32)
Honor Kobyłka
 
(30)
Honor Morąg
 
(30)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Łuków
 
(27)
Honor Bochnia
 
(26)
Honor Szczecinek
 
(25)
Honor Skierniewice
 
(24)
Honor Kamienna Góra
 
(24)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Brwinów
 
(23)
Honor Głubczyce
 
(23)
Honor Myszków
 
(23)
Honor Chodzież
 
(22)
Honor Kłodzko
 
(22)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Koło
 
(21)
Honor Paczków
 
(20)
Honor Płońsk
 
(20)
Honor Łęczyca
 
(19)
Honor Brzozów
 
(19)
Honor Myślenice
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Limanowa
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Honor Hrubieszów
 
(16)
Honor Stary Sącz
 
(16)
Honor Janów Lubelski
 
(16)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Syców
 
(15)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Wyrazów
 
(14)
Honor Plewiska
 
(14)
Honor Braniewo
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Słupca
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(13)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Łosice
 
(13)
Honor Gryfice
 
(13)
Honor Kluczbork
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Wołów
 
(12)
Honor Bukowno
 
(11)
Honor Krasnystaw
 
(11)
Honor Szczyrk
 
(11)
Honor Koluszki
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Józefów
 
(11)
Honor Sosnowica
 
(11)
Honor Libertów
 
(11)
Honor Piekoszów
 
(11)
Honor Ustroń
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Ropczyce
 
(10)
Honor Daleszyce
 
(10)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Lubsko
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Zabierzów
 
(9)
Honor Milicz
 
(9)
Honor Drawsko
 
(9)
Honor Góra
 
(9)
Honor Sulęcin
 
(9)