| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 5109BMFW |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | Magic7 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.10 mm |
| Wysokość | 163.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 223.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.413 kg |
| Przekątna ekranu | 6.80 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 453 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Częstotliwość procesora | 4.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5270 mAh |
| Typ akumulatora | węglowo-krzemowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b10afe5a-a2dc-44d9-a5a8-21a87b39af97
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3681)
Honor Ełk
 
(616)
Honor Kielce
 
(488)
Honor Lublin
 
(458)
Honor Gliwice
 
(243)
Honor Opole
 
(147)
Honor Sosnowiec
 
(132)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(106)
Honor Elbląg
 
(105)
Honor Zamość
 
(88)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Honor Jelenia Góra
 
(59)
Honor Stargard
 
(54)
Honor Mysłowice
 
(54)
Honor Legionowo
 
(49)
Honor Przemyśl
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Zgierz
 
(45)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Honor Poniatowa
 
(42)
Honor Jarosław
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Puławy
 
(41)
Honor Mikołów
 
(41)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Wągrowiec
 
(35)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Kobyłka
 
(31)
Honor Kamienna Góra
 
(30)
Honor Sierpc
 
(30)
Honor Brzozów
 
(29)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Morąg
 
(28)
Honor Łuków
 
(26)
Honor Skierniewice
 
(25)
Honor Kłodzko
 
(25)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Szczecinek
 
(23)
Honor Głubczyce
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Szczyrk
 
(21)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Drwalew
 
(20)
Honor Paczków
 
(20)
Honor Krotoszyn
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Brwinów
 
(18)
Honor Płońsk
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Koło
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Limanowa
 
(15)
Honor Syców
 
(14)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Łosice
 
(14)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Hrubieszów
 
(13)
Honor Daleszyce
 
(13)
Honor Bogdaniec
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Milicz
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Wałcz
 
(9)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Koluszki
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)