| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model telefonu | Magic7 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 px |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display, ładowanie indukcyjne |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | Honor Magic 7 Pro |
| Waga | 223.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.80 " |
| Pojemność akumulatora | 5850 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 656671ff-475f-4270-a3dd-6a3d706b2ef0
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3678)
Honor Ełk
 
(614)
Honor Kielce
 
(463)
Honor Lublin
 
(429)
Honor Gliwice
 
(229)
Honor Opole
 
(152)
Honor Sosnowiec
 
(122)
Honor Elbląg
 
(104)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(101)
Honor Zamość
 
(88)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Honor Jelenia Góra
 
(59)
Honor Mysłowice
 
(59)
Honor Przemyśl
 
(52)
Honor Stargard
 
(50)
Honor Legionowo
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Drwalew
 
(45)
Honor Zgierz
 
(43)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Honor Poniatowa
 
(42)
Honor Jarosław
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Mikołów
 
(40)
Honor Puławy
 
(39)
Honor Wągrowiec
 
(35)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Kobyłka
 
(30)
Honor Kamienna Góra
 
(30)
Honor Sierpc
 
(30)
Honor Łuków
 
(28)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Kłodzko
 
(28)
Honor Skierniewice
 
(27)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Brzozów
 
(26)
Honor Szczecinek
 
(26)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Głubczyce
 
(22)
Honor Szczyrk
 
(21)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Brwinów
 
(20)
Honor Krotoszyn
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Płońsk
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Koło
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Łosice
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Hrubieszów
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Bogdaniec
 
(12)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Włodawa
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Daleszyce
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Milicz
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Zelów
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Góra
 
(9)