| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| System operacyjny | Android |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Model telefonu | 7 Lite |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Procesor | inny |
| Kolor | fioletowy |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Materiał | szkło |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Transmisja danych | 5G |
| Marka | Honor |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Slot karty pamięci | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Kod producenta | 5109BQHK |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Wysokość | 163.00 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 15 |
| Układ graficzny | Adreno A710 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.305 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| EAN (GTIN) | 6936520856831 |
| Gęstość pikseli | 453 ppi |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 189.00 g |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 6600 mAh |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e5e0ced4-dd60-4834-afa2-c60eecb72294
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3680)
Honor Ełk
 
(634)
Honor Kielce
 
(467)
Honor Lublin
 
(459)
Honor Gliwice
 
(238)
Honor Opole
 
(150)
Honor Sosnowiec
 
(130)
Honor Elbląg
 
(106)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(104)
Honor Zamość
 
(88)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Honor Jelenia Góra
 
(66)
Honor Mysłowice
 
(54)
Honor Stargard
 
(54)
Honor Przemyśl
 
(50)
Honor Legionowo
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Zgierz
 
(46)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Honor Jarosław
 
(42)
Honor Poniatowa
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Puławy
 
(41)
Honor Mikołów
 
(39)
Honor Żywiec
 
(38)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Wągrowiec
 
(32)
Honor Kobyłka
 
(31)
Honor Sierpc
 
(30)
Honor Brzozów
 
(29)
Honor Morąg
 
(28)
Honor Kłodzko
 
(27)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Łuków
 
(26)
Honor Skierniewice
 
(25)
Honor Kamienna Góra
 
(24)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Drwalew
 
(23)
Honor Szczecinek
 
(23)
Honor Głubczyce
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Płońsk
 
(21)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Paczków
 
(20)
Honor Brwinów
 
(19)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(18)
Honor Koło
 
(18)
Honor Rydułtowy
 
(18)
Honor Szczyrk
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Limanowa
 
(15)
Honor Zarszyn
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Hrubieszów
 
(14)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Gryfice
 
(13)
Honor Łosice
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Bogdaniec
 
(13)
Honor Daleszyce
 
(13)
Honor Milicz
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Krasnystaw
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Libertów
 
(11)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Wałcz
 
(9)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Przeczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)