| Stan | Nowy |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model telefonu | Magic V2 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | optyczna stabilizacja obrazu, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | 5109AYGY |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 157.00 mm |
| Głębokość | 10.00 mm |
| Waga | 231.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.872 kg |
| Przekątna ekranu | 7.92 " |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.36 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 740 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 4b5eebe4-8220-4a1a-b21b-422934554d0b
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3531)
Honor Kielce
 
(517)
Honor Ełk
 
(498)
Honor Lublin
 
(444)
Honor Gliwice
 
(230)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(188)
Honor Opole
 
(151)
Honor Sosnowiec
 
(131)
Honor Elbląg
 
(106)
Honor Zamość
 
(93)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Honor Jelenia Góra
 
(65)
Honor Mysłowice
 
(54)
Honor Zgierz
 
(52)
Honor Stargard
 
(51)
Honor Puławy
 
(50)
Honor Przemyśl
 
(50)
Honor Wadowice
 
(49)
Honor Legionowo
 
(47)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Honor Jarosław
 
(43)
Honor Mikołów
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Drwalew
 
(41)
Honor Poniatowa
 
(40)
Honor Żywiec
 
(36)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Wągrowiec
 
(32)
Honor Sierpc
 
(30)
Honor Morąg
 
(30)
Honor Kobyłka
 
(29)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Łuków
 
(27)
Honor Szczecinek
 
(25)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Głubczyce
 
(24)
Honor Skierniewice
 
(24)
Honor Kłodzko
 
(22)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Kamienna Góra
 
(22)
Honor Brwinów
 
(21)
Honor Mszana Dolna
 
(21)
Honor Paczków
 
(21)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Koło
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Płońsk
 
(20)
Honor Łęczyca
 
(19)
Honor Brzozów
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Krotoszyn
 
(18)
Honor Myślenice
 
(18)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Honor Wyrazów
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Limanowa
 
(17)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Szczyrk
 
(15)
Honor Hrubieszów
 
(15)
Honor Stary Sącz
 
(15)
Honor Białogard
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Plewiska
 
(14)
Honor Słupca
 
(14)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Honor Jabłonna
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Braniewo
 
(13)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Łosice
 
(12)
Honor Gryfice
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Piekoszów
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Józefów
 
(11)
Honor Zambrów
 
(11)
Honor Sosnowica
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Libertów
 
(11)
Honor Ustroń
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Lubsko
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Honor Ropczyce
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Drawsko
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Przeczyce
 
(9)
Honor Daleszyce
 
(9)
Honor Koronowo
 
(9)