O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | Magic7 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | 5109BMGB |
| Szerokość | 77.10 mm |
| Wysokość | 162.70 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 223.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.413 kg |
| Przekątna ekranu | 6.80 " |
| Gęstość pikseli | 453 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 4.32 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5270 mAh |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 0bafa318-9a3c-4ed2-a7c6-6b9c12aa440b
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3679)
Honor Ełk
 
(491)
Honor Kielce
 
(468)
Honor Lublin
 
(428)
Honor Gliwice
 
(238)
Honor Opole
 
(147)
Honor Sosnowiec
 
(131)
Honor Elbląg
 
(108)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(104)
Honor Zamość
 
(90)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Honor Jelenia Góra
 
(66)
Honor Stargard
 
(54)
Honor Mysłowice
 
(53)
Honor Przemyśl
 
(51)
Honor Legionowo
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Zgierz
 
(46)
Honor Jarosław
 
(43)
Honor Poniatowa
 
(42)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Puławy
 
(41)
Honor Mikołów
 
(39)
Honor Drwalew
 
(39)
Honor Żywiec
 
(38)
Honor Będzin
 
(34)
Honor Kobyłka
 
(32)
Honor Wągrowiec
 
(32)
Honor Sierpc
 
(30)
Honor Brzozów
 
(29)
Honor Morąg
 
(28)
Honor Bochnia
 
(27)
Honor Kłodzko
 
(27)
Honor Łuków
 
(26)
Honor Szczecinek
 
(26)
Honor Skierniewice
 
(24)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Kamienna Góra
 
(24)
Honor Głubczyce
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Płońsk
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Paczków
 
(20)
Honor Brwinów
 
(19)
Honor Mszana Dolna
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(18)
Honor Koło
 
(18)
Honor Szczyrk
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Zarszyn
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Hrubieszów
 
(14)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Łęczna
 
(13)
Honor Gryfice
 
(13)
Honor Łosice
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Bogdaniec
 
(13)
Honor Daleszyce
 
(13)
Honor Stary Sącz
 
(13)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Milicz
 
(12)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Słupca
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Krasnystaw
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Libertów
 
(11)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Ustroń
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Piekoszów
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Wałcz
 
(9)
Honor Włodawa
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Przeczyce
 
(9)
Honor Poddębice
 
(9)