| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hop-Sport |
| Kod producenta | HS-060R |
| Model | HS-060R Cross |
| Rodzaj - system oporu | magnetyczny |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Liczba stopni regulacji oporu | 8 |
| Waga koła zamachowego | 9.00 kg |
| Liczba programów treningowych | 0 |
| Cechy dodatkowe | kółka transportowe, możliwość złożenia, uchwyty na stopy, wyświetlacz |
| Szerokość produktu po rozłożeniu | 47.00 cm |
| Długość produktu po rozłożeniu | 180.00 cm |
| Wysokość produktu po rozłożeniu | 51.50 cm |
| Waga produktu | 26.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 29.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5902308210622 |
O przedmiocie
Oferta: c4d84afe-9c2d-4690-b54c-e5f9145101ab
Podobne wyszukiwania
Wioślarze Warszawa
 
(13)
Wioślarze Wrocław
 
(8)
Wioślarze Ostrzeszów
 
(6)
Wioślarze Łódź
 
(6)
Wioślarze Poznań
 
(5)
Wioślarze Wieluń
 
(4)
Wioślarze Bąkowo
 
(4)
Wioślarze Gdynia
 
(4)
Wioślarze Białystok
 
(4)